KONST / Litografier / Färglitografi 8083033
*
nr 808 3033
Färglitografi
Alf Olsson, 1980, 8/400, motivets mått: 32x38
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2013
kl 20:57:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 19:52:10
1
150 kr
18/2 14:16:44
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Färglitografi
nr 808 3033
Färglitografi
Alf Olsson, 1980, 8/400, motivets mått: 32x38
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 19:52:10 | 1 | 150 kr |
18/2 14:16:44 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52